MATEŘSKÉ CENTRUM V HORNÍM MARŠOVĚ

    Velmi rychlým tempem se v naší malebné krkonošské vesnici rozrůstáme. Přibývají noví občánci, ale dosud se jejich maminky a tatínkové neměli kde setkávat. Hřiště s hracím koutkem i příjemným bezpečným prostředím, kde by to za pěkného počasí eventuelně šlo, je stále zamčené. Laviček pomálu... a tak se šikovné a chytré hlavy daly dohromady a společně založili mateřské centrum.

    Tento nápad - vyloženě shůry - vyřeší i nepřízeň počasí a tak se maršovské maminky budou mít kde shledávat po dobu celého roku. A co víc, budou zde mít možnost lépe se poznat. Pravdou bohužel je, že se mnoho maminek - ač se zdraví - vlastně nezná a toto je velmi cenná příležitost, jak lze sdílet víc než pozdrav na procházce s kočárkem. Ač píšeme především o maminkách, nemůžeme zapomenout na tatínky, kterým je MC Hrošík stejně nakloněno a jsou vždy vítáni!


Informace o webu

Tyto stránky slouží především jako informační servis. Dozvíte se zde, jak bude MC fungovat, provozní dobu apod. Budete si moci zde stáhnout potřebné dokumenty, abyste mohli MC navštěvovat. Přes e-mail budete moci komunikovat s odpovědnými osobami atd.


Kontakt

Mateřské centrum Hrošík z.s.

Malá ulička 229
542 26 Horní Maršov
IČ 26578425


Tel.: 604 580 671
Ilona VaňousováTOPlist


Anketa

xx

xx
0%
0

yy
100%
1

Celkový počet hlasů: 1